2018 Yaz Baskı-Desen Modelleri

0
250

Bu sezon klasik olan modeller vitrinleri terk etti. Artık kadınlar alışılmışın dışında tarzlar yaratmak istiyor. Hem daha farklı hem de çekici görünmenin yolu baski-desen modellerini içeren kombinler tasarlamaktır. Bunlardan biri  şeritli parçalardır. Moda haftalarında şerit tarzları çok büyük varlık gösterdi. Bir çok tasarımda dikey, yatay, kesikli şerit tasarımlarını gördük. Şaşırtıcı ve göz kamaştırıcı çizgiler çok etkileyiciydi. Hatta bazı çizgili tasarımlar sizin mükemmel  stile sahip olmanıza neden olacak. Dikey sevimli çizgiler 2018’in trendlerinden biri oldu. Çok güzel  görünüm için mükemmel parça. Ayırt edici renkler, özellikle pembe renkli olanlar ön plandadır ve kısa boylu kadınları uzun boylu gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Güzel ve etkileyici olan tasarım kısa boylular için daha önemlidir.

Logo vurguları her yerde güzel izlenimler oluşturup dikkat çekiyor. Giysilerinizin harika şekilde vurgulanmasını istiyorsanız logoların gücünden yararlanmalısınız. Fendi, Versace, Gucci markalar koleksiyonlarına bir çok logolu stilleri eklemişlerdi. Sezonun en çok tercih edilen modellerinden biri karışık stillerdir. Sade görünüme sahip olmak istemiyorsanız bu tasarım tam sizlik. Yumuşak çiçekli baskılar ise 2018 Yaz sezon trendlerinden biri. Ortaya yumuşak ve romantik bir hava çıkarıyor. Desenleri seksi yırtmaçlarla tamamlayarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Bununla birlikte 60’lı yılların çiçekli baskıları yoğun renk cümbüşü ile fazlasıyla dikkat çekmekte.

2018 Yaz desenlerinden biri sloganlı baskılı modellerdir. Son bir kaç yıldır dünya genelinde popüler hale gelen bu parça sadece tişörtlerde değil kazak ve aksesuarlarda da trend olmaya başladı. Siyah-beyaz polka noktalar  dikkat çekici, cesur  görüntü elde etmenize neden olabilir . Size gök kuşağı desenlerini de önerebiliriz. Parlak ev bol renkli görünümler aşırı derecede fark ediliyor. Kendinizi fark ettirmek istiyorsanız kesinlikle kullanın. Renklerin gücünden yararlanarak oluşturulmuş bu desen trendi bu sezon çok popüler olacak. Hayvan desenleri, karikatürlü baskı trendi, tropikal ve sanatsal baskılar bu sezonun diğer trendlerinden. Güzel ve şık bir tarz oluşturmak tamamen sizin elinizde !

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz