2019 Yılı Tunik Kazak Kombinleri

0
224

2019 Yılı Tunik Kazak Kombinleri

Tunik kazaklar her kadının dolabında bulunması gereken joker parçalardır. Çünkü hem şık gece giyimine uyarlanabilir, hem de günlük olarak kullanıldığında oldukça şık bir tarz yaratabilirsiniz. Tuniklerin binlerce farklı çeşidi bulunuyor. Basic tunikler özellikle her kadının dolabında bulunması gereken parçalarının başında yer alıyor. Üzerinde herhangi bir nakış işlemesi, yazı işlemesi veya logo, amblem bulunmayan basic tunikleri kumaş pantolonlar, kot pantolonlar hatta etekler ile kombinleyebilirsiniz. V yaka, bisiklet yaka veya gömlek yakasına benzer şekilde tasarlanmış tunikleri altına giyeceğiniz tayt ile de kombinleyebilirsiniz. Özellikle hafif baseninizi örten tunikler kış aylarında çok yakışacak, altına giyeceğiniz deri görünümlü taytlar ve yüksek, dizinizin üzerinde biten çizmeler ile harika şekilde uyum sağlayacaktır. Özellikle kalça ve bel bölgesindeki fazlalıkları gizlemek isteyen kadınlar bu tarz tuniklere başvurabilirler.

Tuniklerin alt kısmı püsküllü olan seçenekleri elbise gibi kombinlenebilir. Eğer biraz dizinize yakın bir şekilde uzun ve kazak olarak kullanamayacağınız uzunlukta bir tuniğiniz var ise bel bölgenizi vurgulayarak elbise gibi kullanabilirsiniz. Yani bel bölgenizdeki oyuntuyu ortaya çıkartarak elbise gibi kullandığınız tuniğinizin altına külotlu çorap veya tayt giyerek günlük hayata uyarlayabilirsiniz. Bunun için tuniğinizin bel kısmında incecik bir kemer kullanarak bel bölgenizin oyuntusunu vurgulayın..

Bu proporsiyonunuzun daha düzgün görünmesine yardımcı olacak, bacak boyunuzu uzatacak ve elbise görünümü vermenize yardımcı olacaktır. Boğazlı kazak görünümündeki tuniklerde 2019 yılında oldukça trend. Bu tarz tunikleri soğuk kış günlerinde tercih ederek hem sıcacık bir kış yaşayabilirsiniz, hem de 2019’un trend modasına uyum sağlayabilirsiniz. Bu tarz boğazlı kazaklar ile uzun, doğal taşlı kolyeleri bir arada kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. 2019 yılında omuzları hafif bir şekilde açıkta bırakan, salaş görünümlü tuniklerde oldukça moda.

Eğer omuzlarınızın güzelliğini ortaya sermek istiyorsanız bu tarz tunikleri kullanabilirsiniz. Bu tarz tunikler omuzları ortaya çıktığından dolayı saçlarınızı at kuyruğu yapabilir ve omuz başlarınıza hafif bir şekilde aydınlatıcı uygulayarak çok daha güzel gösterebilirsiniz. Sallantılı küpeler veya minik taşlı küpeler bu tarz kombinlere eşlik ettiğinde oldukça şık bir görünüm kazanıyor. Sizde bu görünümleri deneyerek kış aylarını hem modaya uyum sağlayarak hem de sıcacık bir şekilde geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz