Asla Modası Geçmeyen Beyaz Gömlek Kombinleri

0
169

Asla Modası Geçmeyen Beyaz Gömlek Kombinleri

Bazı parçalar vardır ki her kadının dolabında bulunması gerekir ve bulunduğunda hayat kurtarır. Çünkü birbirinden farklı kombinlerle, birbirinden farklı mekanlara uyarlanabilir. Bu kombinlerin başında beyaz gömlekler geliyor. Beyaz gömlek her daim kurtarıcı bir parçadır. Hem spor şıklığın hem de iş şıklığının vazgeçilmez parçalarından biri olan beyaz gömlekleri birbirinden farklı şekilde kombinleyerek birbirinden farklı ortamlarda kullanabilirsiniz. Nasıl mı detaylar yazımızda, keyifli okumalar..

Beyaz gömleği tek başına giyebileceğiniz gibi biraz daha renklendirmek için arma ve broşlardan faydalanabilirsiniz. Eğer düz beyaz bir gömleği biraz daha neşeli hale getirmek istiyorsanız beyaz gömleğinizin yakasını en üst seviyeye kadar ilikleyin. İliklediğiniz yere ufak tatlı bir broş kondurun. Bir anda gömleğinizin havası değişecek ve bambaşka bir boyut kazanacak. Altına giyeceğiniz pastel tonlarda bir kumaş pantolon ve stiletto ayakkabınız ile hem şirin hem de şık iş tarzınız hazır. Beyaz gömlek kombinleri yaparken trikolarınızdan faydalanın. İçine giydiğiniz beyaz gömleğin üzerine biraz daha bol, salaş kesim bir triko deneyerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz..

Bu görünümü kış aylarında deneyerek beyaz gömleğin soğuk havasından kurtulup biraz olsun sıcak trikolara yer verebilirsiniz.Beyaz gömlek ayrıca ceketlerin içinde de harika duruyor. Peki ceketlerin içinde beyaz gömleği biraz daha neşeli hale getirmek için neler yapabilirsiniz? Bildiğiniz gibi son zamanların en popüler trendlerinden biri de uzun kolyeler. Beyaz gömleklerin yakasının içerisinden geçirdiğiniz uzun kolyeleri biraz daha sallantılı şekilde kullanarak ceketin içinde kullanabilirsiniz. Böylece hem kolyeniz hem gömleğiniz sende ceketiniz bir bütün oluşturacak ve sizi olduğunuzdan çok daha şık ve farklı bir tarzda gösterecektir. Kot pantolonlar ile de beyaz gömlekler çok yakışıyor. Özellikle basic şıklığın vazgeçilmez parçası olan yüksek belli kot pantolonların içine sokulmuş pamuklu beyaz gömlekler harika şekilde uyum sağlıyor.

Bel oyuntusu ortaya çıkartmak için bir kemer kullanırsanız bu görünümün altına dilerseniz spor ayakkabı dilerseniz stiletto ile tarzınıza tarz katabilirsiniz. Peki oversize yani biraz daha büyük beden beyaz gömlekler nasıl kombinlenir? Özellikle beyaz gömleklerin beline kemer takılarak elbise yapılma modası 2019 yılında geri dönüyor. Siz de kendinize renkli bir kemer bularak uzun gelen beyaz gömleklerinizi daha şık bir elbise haline dönüştürmek istiyorsanız 2019 yılında bu trendden asla geri kalmamalısınız.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz