Bacak Boyunu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri

0
332

Bacak Boyunu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri

Her kadın bacak boyunun olduğundan daha uzun görünmesini ister! Peki ama seçtiğimiz pantolonlarla bacak boyumuzun uzun görünmesi mümkün mü? Uzmanlar düzgün bir proporsiyon için pantolon seçiminin her şeyden önemli olduğundan bahsediyor. Öyle ki göze çarpan ilk nokta pantolon seçimimiz oluyor. Sizde bacak boyunuzu daha uzun göstermek için bu taktiklerden faydalanabilir bu tarz pantolonları tercih edebilirsiniz, keyifli okumalar..

Yüksek Bel Pantolonlar

Bacak boyunuzun uzun görünmesi için tercih etmeniz gereken ilk şey pantolon tipinin yüksek belli olması! Yüksek bel bacak boyunuzu daha uzun gösterecek mucizevi bir güce sahiptir! Bel bölgenizi yukarıdan gösterdiğinden dolayı bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir. Bel bölgenize ekstra olarak vurgu sağlamak istiyorsanız kemerlerden faydalanabilirsiniz. Bu detay bacaklarınızın daha yukarıdan başladığını gösterecek kadar mucizevi bir güce sahiptir. Diğer dikkat etmeniz gereken bir nokta elbette düşük belli kısa paçalı pantolonlar giymemektedir. Bu bacak boyunuzun daha kısa görünmesine neden olurken sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Bacak boyunuzu uzun gösterecek bir başka pantolon tipi de yüksek belli üst kısmı oturan fakat alt kısmı bollaşan pantolon tipidir. Özellikle bu tarz pantolonların altına topuklu ayakkabı giyildiğinde pantolonun paçası topuklu ayakkabıyı kapattığından dolayı ve pantolonun beli yüksek olduğundan dolayı bacak boyunuz olduğundan çok daha fazla uzun görünecektir. Bu kısa boylu kadınların denemesi gereken en önemli taktiklerden biridir.

Özellikle uzun boru paça pantolonun altına giyilen sivri burun botlar ile kombinlendiğinde hem proporsiyonunuzu iyileştirecek hem de bacak boyunuzu uzatacak bir kombin elde etmiş olacaksınız!

Bacak boyunuzu ekstra olarak uzun göstermek için üst kısmında seçtiğiniz kıyafetlerin belinizi kapatmamasına özen gösterin. Yani biraz daha kısa kazaklar, kısa büstiyerler tercih ederek bacağınıza vurgu yapabilirsiniz. Kemer detayları ile bacak boyunuzu daha uzun göstermeniz mümkün. İnce kemerleri tercih ederek hem belinizi ince gösterebilir hem de bacak boyunuzun başladığı yerin belin üstünde olduğunu var sayabilirsiniz. Bu tarz minik taktikler ile bacak boyu uzun göstermek ve hatta daha zayıf görünmek mümkün.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz