Balık Elbise Kombinleri Ve Bilinmesi Gerekenler

0
654

Vücudu saran ve bu yolla vücut hatlarını belli eden balık elbiseler, gece davetlerinin vazgeçilmez kıyafetidir. Vücut hatlarına güvenen kişileri adeta deniz kızına dönüştüren balık elbiseler, çeşitli renkleri ve detaylarıyla vitrinlerdeki yerini alıyor. Peki balık elbise alırken nelere dikkat edilmelidir, balık elbiseler nasıl kombinlenir? Bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Balık elbise alırken nelere dikkat edilmelidir?

Balık elbise modelleri, orantılı göğüs ve kalça aralığına sahip kişiler için idealdir. Düzgün hatları olan kişiler balık elbiseleri rahatlıkla kullanabilir. Giyen kişinin uzun boylu olması elbiseyi daha çekici kılar. Peki sadece uzun boylu kişiler mi tercih etmelidir? Elbette, hayır! Kısa boylu kişiler de yüksek topuklu ayakkabılar ile güzel bir şıklık oluşturabilirler. Dediğimiz gibi, vücut hatlarının düzgün olması balık elbisenin daha hoş görünmesini sağlayacaktır.

Balık elbise giymek isteyen kişinin vücudunu iyice tanıması gerekmektedir. Balık elbiseler vücut hatlarını açıkça gün yüzüne çıkarır. Fazla kilolarınız veya gizlemek istediğiniz kısımlarınız varsa, balık elbiseleri tercih etmemeniz gerekir.

Balık elbiseler nasıl kombinlenir?

Balık elbiseler çeşitli renklerden, detaylardan ve modellerden oluşur. İstediğiniz tek şey, vücudunuzu saran ve hatlarını belli eden balık elbise ise siyah, düz renk balık elbiseleri kullanabilirsiniz. Siyah rengin asaleti ile balık elbisenin zerafeti uyumlu bir ikili oluşturarak bakışları üzerinize çekmenizi sağlar. Düz, siyah balık elbiseleri minik takılarla taçlandırabilir ve kombine bir canlılık katabilirsiniz.

Elbisenin sade olmasını istemiyorsanız, transparan detaylı elbiselere göz atabilirsiniz. Transparan detay balık elbiseyi başka bir boyuta taşıyacaktır. Özellikle sırt bölgesindeki transparan detay cazibenizi arttırır.

Göğüs kısmı işlemeli olan balık elbiseler, bir illüzyon yaratmanızı ve elbisenin iki parça olarak görünmesini sağlar. Elbiseye ayrı bir canlılık ve cazibe verir. Örneğin kırmızı, göğüs kısmı işlemeli olan balık elbisenin cazibesini kimler görmezden gelebilir ki?

Dantel detaylar naifliğin bir göstergesidir. Dantel detayı olan balık elbiseleri tercih ederek şık ve narin bir tarz yaratabilirsiniz.

Balık elbiseleri kombinlerken saçınızı topuz yapmanız daha hoş görünmenizi sağlar. Balık elbiseler ağır ve zarif bir kıyafet olduğu için topuz saç modelleri daha kıyafet için daha uygundur.

https://www.patirti.com/balik-model-abiyeler/

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz