BOYFRİEND GÖMLEK ŞIKLIĞI

0
402

Boyfriend gömlekler, büyük beden kesimleriyle sokakların öncüsü olmaya hazırlanıyor. Salaş olmayı sevenlerin gözdesi olan boyfriend gömlekler oversized  modasının gözde parçalarından biri oldu.

Daracık olmayan ve sıkmayan boyfriend gömlekler, hareket alanını genişleterek bir tarz yaratmanızı sağlar. Giyen kişiye maskülen bir duruş kazandıran boyfriend gömlekler spor veya  zarif de görünmenizi sağlar. Siz yeter ki doğru aksesuarlar ve parçalarla kombinleyin!

Boyfriend gömlekler büyük beden kıyafetleri çağrıştıran duruşundan dolayı, elbise olarak da kullanılabilir. Çizgili veya ekose gömlekler, elbise olarak kullanabilir, şık bir kemer yardımıyla gömlek elbiseye başka farklılıklar kazandırabilirsiniz.

Yırtık detayları olan jean pantolonlar ile kombinlendiği zaman oldukça hoş durur. Kot şort ile kombinlendiği zaman ise cazibeli ve çekici görünmenizi sağlar. Boyfriend gömleklerin en sık tercih edilen türü beyaz renkli olanlarıdır. Beyaz boyfriend gömleği, yırtık detayları olan kot pantolon ile kombinlediğiniz zaman güçlü bir imaj yaratırsınız.

Boyfriend kot gömleği, kot pantolon veya kot etek ile kombinlerseniz jean on jean akımına uyum sağlamış olursunuz. Peki kombinler sadece bunlarla mı sınırlı? Elbette hayır!

Aksesuar ve takılarla kombinlerinizi daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Gömleğinize iliştireceğiniz güneş gözlüğü veya uzun askılı çantanız kombininize ayrı bir canlılık kazandıracaktır. Birkaç el bilekliği, uzun kolyeler, büyük kol çantaları  hippi tarza bürünmenizi sağlar. Ekose boyfriend gömleği yırtık detayları olan pantolon ile kombinleyin. Gömleğin bir kısmının pantolon içinde olması, diğer kısmının ise serbest bırakılmış olması daha havalı görünmenizi sağlar. Gömleğin ilk düğmelerini iliklemeyin ve açıkta kalan bölgeyi kolyeler ile canlandırın. Uzun askılı geniş çantanızı unutmayın ve salaşlığın verdiği keyfin tadını çıkarın.

Boyfriend gömleği birçok şekilde kullanabilirsiniz. Salaş görünmek istiyorsanız içine basic bir tişört giyip ceket olarak kullanabilirsiniz.

Çizgi detaylı boyfriend gömleği elbise olarak kullanabilirsiniz. Siyah, ince bir kemer takarak kıyafeti zenginleştirin. Şapka veya güneş gözlüğünü unutmayın ve plaj modasının keyfini çıkarın.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz