Burçların En Büyük Korkuları

0
263

Her insanın belirli ve baş etmekte zorlandığı korkuları vardır. Burçlar insanları duygu ve davranış yönünden belirli kategorilere ayırır. Bu iki noktayı birlikte alarak burçların en büyük korkularını konu edindik.

Koç burcu : Yakın ilişkilerinde arayı soğutmaktan ve önemsenmemekten çekinirler. Bu yüzden yakın ilişkilerinde kendilerini iyi niyetli, sempatik ve sevecen olmak zorunda hissederler. Önemsenmedikleri veya ciddiye alınmadıkları olaylar yaşamaktan korkarlar.

Boğa burcu : Boğa burcu, eylemlerini belirli temellere dayandırmak ister. Bu sayede yaptığı işlere büyük güven duyar ve beklendik sonuçlar elde eder. Boğa burcu yaptığı işlerde bir soru işareti kalmasını bile istemez. Bu yüzden gizli ve bilinmez olan durumlar onu korkutur ve strese sokar.

İkizler burcu : Yaptığı işlerin başarılı olmasını ve herkes tarafından takdir edilmesini ister. Bir konuda uzman olmak, takdir edilmek ve başarılı olmak gibi durumlar onu mutlu eder. Yetersiz olmaktan ve başarısızlıktan korkar.

Yengeç burcu : Yengeçler arkadaş, aile gibi sosyal ortamlara değer verir ve içlerinde olmaktan büyük bir mutluluk duyar. Bir telefon, birkaç tatlı söz, dostlarla içilen bir fincan kahve onun çok mutlu olmasını sağlar. Bu ortamlardan soyutlanmak, reddedilmek ise onun en korkulu kabusudur.

Aslan burcu : Aslan burcu beğenilmekten, takdir edilmekten oldukça memnuniyet duyar. Bir ortamda dikkatleri çekmek ve beğenilmek gururunu okşar. Bunun aksi durumlar ise acı çekmesine neden olur. Aslanların en büyük korkusu ilgi ve alakadan yoksun olmaktır.

Başak burcu : Bağımlı hissedeceği ilişkilere veya davranışlarının kısıtlanacağı olaylara girmek onları korkutabilir. Duygu ve düşüncelerinin önemsenmesini, eşit haklara sahip olmayı isterler.

Bu yazımızda altı önemli burcun en büyük korkularını konu edindik. Hiçbir korku baki değildir, bu yüzden bu burçlar arasında siz de varsanız, korkunuzun üzerine gidin ve zamanınızı ziyan etmeyin.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz