En Güzel Sloganlı Tişört Kombinleri

0
195

En Güzel Sloganlı Tişört Kombinleri

Son dönemlerin en popüler tişört türlerinden biri de üzerinde baskılı sloganlar ve mottolar  yazılan tişörtler. Özellikle ünlü dizilerden, filmlerden alıntılar yapan veya deyim ve atasözlerine atıfta bulunan slogan, motto desenli tişörtler hepimizin dikkatini çekiyor. Kendinizi iyi hissetmek için üzerinizde hoş bir motto taşıyabilir veya en sevdiğiniz filmden bir alıntı taşıyabilirsiniz. Harika değil mi. Motto desenli tişörtleri kombinlemenin birbirinden farklı yolları ise yazımızda, keyifli okumalar..

İlkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden olan tişörtleri kış aylarında da kazakların içine, hırkaların içine ve ceketlerin içine giyerek kombinliyoruz. Peki ama motto desenli tişörtleri en güzel nasıl kombinleyebiliriz?

Sizi Şık ve Rahat Hissettiren Kombinler

Etek kombinleri ile motto desenli tişörtler çok yakışıyor. Özellikle yüksek belli eteklerin hafifçe içine sokacağınız motto desenli tişörtler oldukça güzel uyum sağlıyor. Altına giyeceğiniz beyaz sneaker ayakkabılar, renkli çoraplar ile sezonun modasını yakından takip etmiş olacaksınız. Renkli, neşeli, eğlenceli yarım çoraplar, beyaz sneaker ayakkabılar, file çorap, etek ve üzerine giyeceğiniz motto desenli tişört ile tam anlamıyla popüler bir kombin yapmış olacaksınız.

Basic ve Rahat Kombinler

Motto desenli tişörtlerin basic olmasından dolayı kot kombinlerlede yakıştığı bir gerçek. Özellikle yüksek belli kotlar, siyah taşlanmış kotlar, havuç paça yani alta doğru daralan skinny jeanler ile bu tarz tişörtler çok yakışıyor. Motto desenli tişörtlerin birbiriyle uyumlu olması açısından özellikle buz mavisi kotlar ile kombinlenmesi öneriliyor. Eğer kemer detayını seviyorsanız ve kemer sizin için olmazsa olmaz aksesuarların başında yer alıyorsa o zaman kemer detayını daha da ön plana çıkartmak için tişörtünüzü tamamen kot pantolonunuzun içine sokarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem kemer bölgesine vurguda bulunacak, hem bacak boyunuzu uzatmış olacaksınız.

Asi ve Özgür Kombinler

Deri ceketlerin içine giyeceğiniz temalı tişörtlerinizi kovboy çizmeleri, beyaz kısa topuklu çizmeler ve sivri burun rugan çizmeler ile kombinleyebilir altın takı detayları ile kombininizi daha hareketli hale getirebilirsiniz. Kovboy çizmeleri, püsküllü deri ceketler, örgü saçlarınız, bolca takı ve temalı tişörtler ile asi ve özgür tavrınız daha da ön plana çıkacak!

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz