En Şık Plaj Şapkası Modelleri

0
65

En Şık Plaj Şapkası Modelleri

 

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte tatil sezonu da açıldı. Hal böyle olunca bikiniler, mayolar, güneş kremleri, hasır çantalar ve şapkalar da bavullarda yerini bir bir almaya başladı. Eğer henüz bir yazlık şapka edilmediyseniz o halde plaj şapkası modellerimize göz atın. 2019 yılının en hit plaj şapkası modelleri birbirinden güzel öneriler ile yazımızın devamında, keyifli okumalar.

Kişiye özel plaj şapkası modelleri

Günümüzde bazı butikler özellikle sosyal medya hesaplarından el yeteneğini konuşturarak birbirinden özel şapka tasarımlarına imza atıyor. Bunlardan biri de kişilere özel olarak tasarlanan plaj şapkası modelleri. Eğer siz de hazır şapkalardan hoşlanıyorsanız fakat bu şapkanın sadece kendinize özgü olmasını istiyorsanız bu trendden faydalanabilirsiniz. Beğendiğiniz bir hasır şapkanın üzerine sevdiğiniz bir motto, sevdiğiniz bir kelime veya isminizin yazılması çok hoş olurdu değil mi? 2019 yılında kişiselleştirilmiş trendler oldukça revaçta. Plaj şapkaları da dahil. Eğer siz de sadece kendinize özgü bir plaj şapkası satın almak istiyorsanız size önerimiz sosyal medya hesaplarını kontrol etmeniz ve minik butiklere şans vermeniz. Böylece hiçbir yerde bulamayacağınız özel tasarım plaj şapkasına sahip olabilirsiniz.

Bandana plaj şapkaları

Bandana modasının 60’lı ve 70’li yıllarda ne kadar popüler olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Çiçek çocuklar, hippiler ve hatta bohemler. Bu bohem parçalar 2019 yılında tekrar karşınıza çıkıyor. Üstelik plaj modası ile. Dilerseniz bileğinize bağlayabileceğiniz, dilerseniz başınıza bir bandana gibi bağlayabileceğiniz bu küçük parçalar aslında o kadar kullanışlı ki tarzınızı bambaşka bir yere taşıyor. Özellikle perçemli kahküllü saç kesimleri ile rengarenk bandana modelleri plaj modasında sizi eşsiz bir yere sokuyor. Herkesin farklı bir bandana modeli bulabileceği ve kimseyle pişti olmayacağı bu trendi biz çok beğeniyoruz.

 

Kasket plaj şapkası modelleri

Klasik kasket plaj şapkası modellerini biraz da kişiselleştirmeye ne dersiniz? O halde bujiterilerde satılan yapışkanlı minik taşlar ile şapkanızın üzerine istediğiniz deseni işleyin veya isminizin baş harfini yazın. Görmüş olduğunuz gibi tıpkı hasır plaj şapkalarında olduğu gibi kişiselleştirilmiş kasket plaj şapkalarında da oldukça yepyeni bir trend yakalamış olacaksınız. Her 3 şapka çeşidinde de plajda tüm gözlerin üzerinizde olacağı güneşten korunacağınız garanti bizden söylemesi.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz