En Trend Bikini ve Mayo Modelleri

0
104

En Trend Bikini ve Mayo Modelleri

 

Yaz ayları geldi, tatil sezonu yaklaşıyor. Henüz yeni yeni bikini, mayo alışverişine çıkacaksanız fakat hala aklınızda nasıl bir mayo nasıl bikini alacağınız konusunda endişeleriniz var ise o halde tam anlamı ile doğru yere geldiniz. 2019 yılının bikini ve mayo modasını sizler için derledik. Yazımızda hem vücut tipinize uygun hem de 2019 modasına en uygun trendleri sizler için birleştirdik. İşte bikini ve mayo alışverişlerinizde aklınızda bulundurmanız gereken o trend parçalar, keyifli okumalar.

Hayvan desenleri

Bu yılın bikini ve mayo modellerinde tıpkı 2000’li yılların başında olduğu gibi hayvan desenleri oldukça popüler. Kaplan deseni, zebra deseni veya yılan deseni. Siz kendinizi hangisine yakın hissediyorsanız o tarz bir kumaşa sahip bikini, mayo modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle bronz ten de kaplan deseni veya yılan deseni tarzı hayvan desenlerinin çok daha trend görüneceğini de ekleyelim.

Mayo modelleri

Bu yıl bikini modellerinden daha çok mayo modellerine rastlıyoruz. Öyle ki sırtı hafif çapraz askılı, bel oyuntusu yüksek, bacak boyunu daha yüksek gösteren, hafif tangalı modeller mayo modellerinde yerini alıyor. Bu tarz modeller genellikle tek renk kumaşa sahip. Bu yüzden 2000’li yıllara vurgu da bulunuyor. Bu tarz modellerin en güzel detayları bel sırt ve bacak dekoltesi oluyor. Hafif bir şekilde göğüs dekoltesi de bulunan bu mayo modelleri hemen hemen her vücut tipine yakışıyor. Eğer siz de bikiniden sıkıldıysanız bu tarz mayo modellerine şans verebilirsiniz.

 

Bikini desenleri ve bikini modelleri

Bikini desenlerinde geometrik desenler modellerde ise biraz daha vücudu saran, esnek ve küçük modelleri görüyoruz. Bu yılın en popüler trendi olabildiğince yüksek belli bacak boyunu daha uzun gösteren bikini altları. Bacak kısımları oldukça oyuk ve yukarıda bulunan bu bikini altları bacak boyunuzu ekstra uzun göstermeye yardımcı oluyor. Üst kısımda ise asla silikonlu destekli sütyen modellerine rastlamıyoruz.

Bu tarz modeller maalesef geçen yıllarda kaldı. Vücudumuzu destekleyecek fakat ince kumaşa veya süngere sahip bikini üstlerini tercih ederseniz 2019 yılının modasını yakalayabilirsiniz. Artık içerisi oldukça destekli süngerli silikonlu sütyen modellerine bikini üstlerine de rastlamayacağız. Uzun süre etkisini gösterecek olan bu trend kadınlara biraz olsun özgürlük sağlamışa benziyor. Unutmadan mutlaka yanınıza bolca şal ve belinize bağlamak için tüller almayı unutmayın. Çünkü farklı şekillerde bağlanan bu tül kumaşlar gece farklı kombinler yaparak dışarıya çıkmanıza dahi olanak tanıyor. Altınıza giyeceğiniz sandalet ile tamamlayacağınız bu kombinizi bolca halhal ve aksesuarlar ile de renklendirmeyi unutmayın. Şimdiden iyi tatiller.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz