Fularları Kombinlerinizde Nasıl Kullanmalısınız?

0
371

Uzun, kısa, rengarenk, desenli, sade, farklı farklı kumaş yapılarından yapılmış fularlar… Özellikle son zamanlarda fularlar kombinlerde farklı farklı bağlama teknikleriyle kullanılarak tarzımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Fularları, kombinlerinizde kullandığınızda farklı bir etki yaratabilmeniz elbette mümkün. Küçük parçalar olmalarına rağmen fularları farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Neden fular kullanmalısınız? Fularları nasıl, hangi tarz parçalarla kombinleyebilirsiniz? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar…

  • Fuları en fazla farklı saç modellerini denerken kullanırız. Saçlarımızı toplamak, şekil vermek, toka gibi kullanmak için değişik renklerde, desenlerde fularları tercih ederek saçlarınızın farklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

  • Fularlarınızı kemer yerine kullanabilirsiniz. Özellikle renkli fularları pantolonlarınızda kemer yerine kullanırsanız farklı aynı zamanda şık görüntü sağlayabilirsiniz.
  • Fularlarlarınızı boynunuza bağlarsanız ve bunu sade tek renk tişört üzerine giyeceğiniz ceketle kombin ederseniz rahat, spor görünüme kavuşmuş olacaksınız. Fuları boynunuza bağladığınızda aksesuar olarak uzun kolyeler kullandığınız zaman, ayakkabı olarak topluklu ayakkabı tercih ettiğinizde şıklığınızı konuşturmuş olacaksınız.
  • Fular bağlamanın diğer kullanım şekli ise; fuları çantanıza bağlamak. İsterseniz klasik zincirli çantalarınıza isterseniz büyük boy çantalarınızın kulpuna fularınızı bağlayarak çantalarınıza hareket, farklılık katabilirsiniz. Fularınızın rengini, desenini farklı farklı tercih ederek yapacağınız her kombine uygun hale getirebilirsiniz.
  • Farklı tarzlar yaratmak istiyorsanız, fularları kullanarak tarzınıza tarz, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Fularınızı ensenizden başucunuza gelecek şekilde bağlayarak kombinlerinize modern bir hava katabilirsiniz.

  • Fularlarınızı kombinlerinizde kullanırken tercih edebileceğiniz başka bir bağlama tekniği ise; fularları el bileklerinize hatta ayak bileklerinize bağlamak. Özellikle yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bağlama tekniğini, hem elbise hem de şort pantolon giyerken kullanabilirsiniz. El -ayak bileklerinize takacağınız renk renk, desen desen fularlarla sıra dışı ama aynı zamanda tarz bir görüntü yaratabilirsiniz.
  • Fularlarınızı çantalarınıza desen katmak için kullanabilirsiniz. Çantalarınızın ön yüzüne bağladığınızda çantanız yeni bir görünüme kavuşacaktır.
  • Fularlarınız yapacağınız kombinler dışında başka yerlerde kullanmak elbette mümkün. Eğer, evcil hayvan sahibi iseniz, fularlarınızı küçük dostlarınız için papyon olarak ta kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz