Güzel Oyuncu Emma Stone’un Makyaj ve Saç Trendleri

0
91

Güzel Oyuncu Emma Stone’un Makyaj ve Saç Trendleri

 

Emma Stone birbirinden farklı izlediğimiz filmlerin başrol oyuncusu. Onu diğer oyunculardan ayıran en önemli özelliklerden biri kusursuz beyaz teni, renkli gözleri ve aklımıza kazınan o güzel saçları. Güzel oyuncu Emma Stone’un birbirinden farklı trendleri ise yazımızda. Yazımızda hem Emma Stone’un makyaj trendlerinden hem de saç trendlerinden bahsedeceğiz. İşte Emma Stone’un en sevilen görünümleri ile hazırladığımız trend dosyası, keyifli okumalar.

Emma Stone beyaz tenini ortaya çıkartmak adına tenini muhteşem bir şekilde nötrlüyor. Bunun için renk düzenleyici ürünler kullanıyor ve hiçbir damarlı görünüme mahal bırakmıyor. Cildi ile boynu arasındaki görüntü daima eşit olan Emma Stone’un bembeyaz tenine şeftali rengi allıklarda çok yakışıyor. Renkli gözlerini ortaya çıkartmak adına hem günlük hem gece makyajlarında farklı trendler deneyebiliyor. Özellikle kırmızı halı makyajlarında dumanlı göz makyajlarını tercih eden Emma Stone siyah dumanlı göz makyajlarındansa lacivert ve gri tonlarınını daha fazla tercih ediyor. Ruj olarak ise ideal kırmızı rujunu bulmuş olan Emma Stone her zaman koyu renkli dişlerini beyaz gösterecek ve cilt alt tonuna uygun kırmızı rujlar tercih ediyor.

Maskara tercihlerinde kirpiklerini daima kıvıran ve tekli takma kirpiklerden faydalanarak doğal bir görüntü yaratan güzel oyuncu kaşlarını daha kalkık göstermek için ise yukarı doğru tarayarak sabitliyor. Emma Stone’un akıllara kazınan saç rengi ise tarçın ve turuncu tonları. Kızıl tonlarını da çoğu zaman deneyen güzel oyuncu genel anlamda tarçın ve kızıl tonlarında karar vermişse benziyor. Tarçın ve kızıl tonları beyaz teni ve yeşil gözleri ile bir araya gelince ortaya mükemmel bir görünüm çıkıyor. Saçlar için en çok tercih ettiği modeller ise omuzlarda kısa kesimler veya omuzların biraz daha altında katlı kesimler. Katlı kesimleri ortaya çıkartmak adına kalın maşalardan faydalanan Emma Stone aşırı yapılı saçları sevmediğini ifade ediyor. Bunun için minik saç örgüleri, irice maşalanmış dalgalı saçlar onun için yeterli.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz