Hafta İçi Şıklığı İçin 5 Şort Kombini

0
418

Şortlar yaz mevsiminde sıklıkla kullandığımız parçalardır. Yazın kavurucu sıcağını daha az hissetmemizi ve görünümleri itibariyle şık olmamızı sağlar. Peki hafta içi bir etkinliğe katılırken giyeceğiniz şortları nasıl kombinleyebilirsiniz ? Bu yazımızda birbirinden güzel şort kombinlerini sizler için hazırladık.

Yazın en  sık kullanılan şort modeli, kot şortlardır. Basic beyaz tişörtle kombinlendiği zaman ortaya hoş bir uyum çıkar. Fakat biraz daha farklı olmak istiyorsanız beyaz tişört yerine beyaz gömlek ile kombinlemeyi deneyin. Rahat hareket etmek istiyorsanız siyah sandalet tercih edebilirsiniz. Daha güçlü bir duruş için bilekten bağcıklı açık ayakkabılara şans tanıyın.

Bir diğer sık kullanılan şort modeli, siyah şortlardır. Beyaz bir üst giyimle kombinlendiği zaman karşıt renklerin uyumunu gözler önüne serer. Siyah şort üzerine transparan detaylı bir bluz giyerek marjinal tarzınızı yansıtabilirsiniz. Siyah başlı başına asil bir renktir ve transparan bluzun cesur havasıyla iyice özdeşleşir.

Tercihiniz beyaz şorttan yana ise, üzerine göbeği açıkta bırakan bluz giyebilirsiniz. Bluzun siyah beyaz çizgilere sahip olması kombini daha çekici kılar. Ortaya bembeyaz ve saf bir kombin çıkarmak istiyorsanız, iki beyaz parçayı kombinleyin. Bir kemer yardımıyla bu beyaz kombine farklı bir detay kazandırın.

Şortta canlılıktan ve desenlerden yanaysanız, çizgili-puantiyeli veya karışık renklerden oluşan şortları giyebilirsiniz. Desenli şortları kombinlerken bir noktayı vurgulamakta fayda var : Şortun üzerine giyeceğiniz tişört veya bluzun daha sade, basic ve düz renk olması gerekir. İki desenli kıyafetin kombin edilmesi karışık bir görüntüye sebep olabilir. Yoğun renkli veya desenli şortların üzerinde daha çok beyaz giyimler kullanılır.

Dantel detaylı şortlar da sıklıkla tercih edilen modellerin başında geliyor. Dantel yapısı itibariyle narin ve naiftir. Bir maskülen giyim ile kombinlendiği zaman ortaya farklı ve dikkat çekici bir kombin çıkarır. Açık tonlardaki dantel şortunuzu kot gömlek ile kombinleyebilirsiniz. Kot gömlek ile dantel birbirine çok yakışacaktır.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz