İçinizi Isıtacak Kombinler

0
403

Kış geliyor, haliyle kışa en uygun kombinleri yavaştan hazırlamaya başlamalıyız. Stilinize en uygun kombinleri sizlerle paylaşıyoruz. Yazımıza göz atmayı unutmayın derim. İçinizi ısıtacak kombinler sizlerle!

Kış mevsiminde tercih ettiğimiz kıyafetlerin kumaşlarına dikkat etmeliyiz. Özellikle içimize giydiğimiz kıyafetler, teri emen ve hava alan, yünlü veya pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Dış görünüşümüzdeki kıyafetler ise, kaban veya mont gibi, içerisi yumuşak ve tüylü olmalıdır. Dış katmanı ise kardan, yağmurdan bizi koruyacak,  suyun akıp gitmesini sağlayacak şekilde olmalıdır. Ayrıca sentetik kullanılan kumaşlardan yapılmış olmalıdır.

Kış aylarında tercih edilen  kumaşlara bir göz atalım;  her zaman olduğu gibi sizi soğuktan koruyan yünler, elbiselerden vazgeçiyorsanız kadife kumaşlar, çok kullanışlı ve sıcak tutan tüvit kumaş, hafiflik sağlayan, nemi dışarı atan pertex, cildin hava almasını sağlayan sympatex ve en çok kullandığımız deri her zaman tercih edilen kumaşlar arasındadır.

Şimdi kombinlere geçelim :

-Yünlü bir kumaş kazak ve yaz aylarında da vazgeçilmeyen beyaz pantolon ve ceketle kombinizi oluşturabilirsiniz. Bot topuklularla kombininiz hazır!

-Kış ayına uygun bir etek,sade bir bluz ve diz üstü botlarla harika bir kış kombini.Birde üzerinize uzun triko bir ceket aldın mı kışın tarzınızla harikalar yaratabilirsiniz.

-Koyu severlerin dikkatini çekeceği bir kombin! Siyah bir kazak, lacivert karışımı bir renkte pantolon ve uzun botlarla dikkat çeken bir kombin yapabilirsiniz.

-Oversızed bir kazak, etek ve uzun botlarla kışa tarzınızı yansıtabilirsiniz.

-Kış aylarında eksik etmemeniz gereken atkılar var tabi. Kombinlerinize mutlaka atkı ekleyin.

-Kış aylarında vazgeçemediğimiz parça olan taytlarla kombinleri mutlaka denemelisniz. Salaş bir hırka içine triko bir kazak ve uzun düz botlarla tam bir kış kızısınız !

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz