Kombinlerinizi Daha Elit ve Şık Gösterecek Ayrıntılar

0
100

Kombinlerinizi Daha Elit ve Şık Gösterecek Ayrıntılar

 

Kimi zaman bazı kişilerin sadece bir kot bir tişört veya üzerine giydiği herhangi bir kaban ile çok daha şık, çok daha modern ve en önemlisi çok daha pahalı görünen bir kombin elde ettiğine rastlamışsınızdır. Peki ama çok basit parçalar ile daha elegant, şık ve zarif bir görünüm yakalanabilir mi? Cevabımız elbette evet. Çünkü şıklık ve modernlik ayrıntılarda gizlidir. Sizde bu ayrıntılara dikkat ederek kombinlerinizi daha şık, zarif ve en önemlisi daha çok özenilmiş gösterebilirsiniz. İşte o ayrıntılar, keyifli okumalar.

Kombinlerinizi hem kişiselleştirmek, size daha hitabeden hale getirmek, hem de daha zengin göstermek adına uygulayabileceğiniz en önemli yöntem aksesuar dolabınızı zenginleştirmek olacaktır. Eğer minimalist giyinmekten hoşlanıyorsanız fakat biraz bu size detaysız ve ruhsuz geliyor ise o halde aksesuar dolabınızı kurcalayıp günlük olarak farklı aksesuarları bir araya getirmeyi denemelisiniz. Taşlı parçalar, altın renkli zincirler, gümüş takılar veya doğal taşlar. Hangisinden hoşlanıyorsanız veya hepsini bir arada kullanarak meç edip karıştırarak kullanabilirsiniz. Aksesuarlar demişken çantalarda kadınların en önemli aksesuarlarının başında yer alıyor. Her daim her kombin ile kullanabileceğiniz joker çantalar edinmelisiniz. Süet rengi, taba rengi, krem rengi ve siyah rengi çantalar hemen hemen tüm kombinlerle kombinlenecek kadar joker parçalardır. Bu tarz çantaların taşsız gösterişsiz fakat materyali çok kaliteli olması kombininizi hem şık hem de daha modern hale getirecektir. Unutmayın detayı tek bir yere vermek istiyoruz. Aksesuarlarınızla yeterince hareket kattığımıza göre çantanızın biraz daha minimalistik olması sizi çok daha şık ve özenilmiş gösterecektir.

Beyaz sneakerlar

Beyaz sneaker ayakkabılar hem takım elbiselerin altına giyiliyor hem kot pantolonların altına giyiliyor hem de çiçek desenli bohem desenli elbiselerin altına giyilebiliyor. O halde neden kendinize şık ve zarif bir sneaker ayakkabı almıyorsunuz? Sneaker ayakkabı satın alırken mutlaka beyaz renkte olmasına özen gösterin. Üzerinde renk cümbüşü olan fazlaca detay bulunan sneaker ayakkabılar sadece spor kombinlerle kombinlemenize neden olabilir. Fakat üzerinde hiçbir işleme bulunmayan dümdüz beyaz sneaker ayakkabılar sonbaharda trençkotlarınız ile baharda yazlık elbiseleriniz ile spora giderken eşofmanlarınız ile bile olacak kadar zarif bir modeldir. Unutmayın şıklık ayrıntılarda gizli demiştik. Peki çantalarınızı biraz hareketlendirmeye ne dersiniz? Çantalarınıza fular detayı ekleyebilir, gömleklerinizin yakasına bir iki tane broş takabilir, küpeleriniz ile kullandığınız saç modeliniz de yüksek at kuyruklarına yer verebilirsiniz. Gördüğünüz gibi birkaç ufak dokunuş ile stilinizi çok daha kişisel ve şık hale getirdik. Sizde bu yöntemleri günlük kombinlerinize uyarlayarak her güne bambaşka kombinler yaratabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz