Sezonun Trendi Puantiye Desenleri Nasıl Kombinlenir?

0
270

Sezonun Trendi Puantiye Desenleri Nasıl Kombinlenir?

60 lira 70 li yılların popüler desenlerinden biri olan puantiye desenini günümüzde de sık sık görüyoruz! Özellikle 2000li yıllarda etkisini tekrar hissettiren puantiye deseni kombinlerde romantik ve retro bir dokunuş olarak tercih ediliyor. Siz de elinizin altında bulunan puantiye desenli parçaları günümüze modernize ederek kullanmak istiyorsanız yazımızdan faydalanabilirsiniz, keyifli okumalar..

Retro ve Vintage Dokunuş İçin Pauntiye

Puantiye deseninin en güzel yanlarından biri retro modasının yaşatması ve sizi adeta bir dönem kadını gibi göstermesidir. Bu tarz kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta farklı desenleri bir arada kullanmamaktır. Puantiye başlı başına baskın bir desen olduğundan dolayı diğer desenleri bir arada kullanmak oldukça yorucu olabilir. Siz de kalabalık bir görünümden ziyade şık bir kombin tercih ederek puantiye desenini tek başına kullanmalısınız. Bu baskın desenin yanında ek olarak kullanacağınız herhangi bir desen göz yorucu olacaktır. Bu yüzden sadece siyah, beyaz ve kırmızı tonlarını öneriyoruz.

Puantiye desenli gömlek ve elbise modellerini uygun fiyatlara satın almak ister misiniz? O halde sizi Patırtı.com ‘un moda dolu dünyasına alalım!

Özellikle puantiye desene ile kırmızı muhteşem şekilde uyum sağlar! Örneğin puantiye desenli bir elbisenin altına giyeceğiniz göz alıcı kırmızı bir bot, göz alıcı kırmızı bir çanta ve hatta kırmızı rujunuz ile harika uyum sağlayacaktır!

Bu kadar gösterişli parçaları başka hiç bir desenle kullanamıyoruz, o yüzden yaratıcılığınızı kullanmanın tam da sırası! Sizde elinizin altında bulunan en canlı renkleri puantiye deseni ile kombinleyerek göz alıcı görünebilirsiniz. Kırmızı ruj puantiye deseni ile çok yakışacaktır. Mutlaka kırmızı rujlu puantiye desenli bir kombin yapmanızı öneriyoruz. Bu sizi daha dönemsel, daha tarz ve retro gösterecektir.

Ayrıca Cat Eye denilen güneş gözlükleri de puantiye desenleri ile oldukça güzel uyum sağlamaktadır! Sizde bu görünümü elde etmek için kendinize mutlaka puantiye desenli bir parça edilmeyi ihmal etmeyin!

Daha küçük alanlarda fular olarak veya bir aksesuar olarak puantiye deseni kullanacaksanız yine tekdüze farklı bir desen içermeyen bir kombin ile kullanmanızı öneriyoruz. Puantiye başlı başına bir yıldızdır. Öne çıkan tek desen puantiye olursa kombininiz çok daha elit ve şık görüneceği gibi daha profosyonel bir kombin yapmış olursunuz.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz