Tırnaklara en Çok Yakışan Oje Renkleri

0
156

Tırnaklara en Çok Yakışan Oje Renkleri

 

Tıpkı moda sektöründe olduğu gibi oje trendleri de günden güne değişiyor. Fakat bazı renkler var ki hem her tene yakışıyor, hem de her tırnağı kusursuz ve bakımlı gösteriyor. İşte her kadında bulunması gereken elleri tertemiz, bakımlı ve seksi gösteren birbirinden farklı oje renkleri, keyifli okumalar..

 

Rakı Beyazı Ojeler

Geçmişten günümüze en çok tercih edilen ojelerin başında rakı beyazı ojeler geliyor. Bu ojeler özellikle düğün döneminde gelinlerin sıklıkla tercih ettiği ojelerin başında yer alıyor. Hem tene yakışması, her kıyafetle kombinlenebilmesi ve en önemlisi her tırnak boyuna güzel bir şekilde uyum sağlaması nedeniyle rakı beyazı ojeler elleri tertemiz gösteriyor.

Ten Rengi Ojeler

Hafif bir parlatıcı sürülmüşcesine tırnakları hafifçe cilalayan ve ten rengine yakın olan ojeler neredeyse yok gibi görünümü ve tertemiz görüntüsüyle her kadının tercihi. Esmer, sarışın demeden her kadın her ten rengine mensup kişi ten rengi ojeleri kullanarak uzun süre rahat edebilir. Özellikle kalıcı oje tercih edeceksiniz ten renginize yakın ojeleri tercih etmek kalıcı ojenizi çok daha uzun süre kullanmanıza fayda sağlayacaktır.

Derin Bordo Renkleri

Siyaha çalan bordo renklerinin seksiliğide hiç bir ojede bulunmuyor. Yaz, kış demeden özellikle esmer tenler ve beyaz tenliler derin bordo renklerini tercih ederek uzun süre kullanabilirler. Eğer kalıcı oje yaptırma fikriniz var ise ten renginden sonra tercih etmeniz gereken diğer ikinci renk derin bordo ojeleridir. Vişne çürüğüne yakın bordo ojeler her tene çok yakışıyor. Fakat beyaz tenlerde ekstra seksi olduğunu da belirtelim. Ayrıca ayak tırnaklarında da bordo ojenin zerafeti yadsınamaz bir gerçek.

Siyah Ojeler

Her kadın hayatının bir döneminde mutlaka siyah ojeyi deneyimlemiştir. Siyah ojenin asaleti bir yana daha kalıcı olması, tırnak yüzeyini tamamen kaplaması ve yine her kıyafetle uyum sağlaması hem de elleri aynı zamanda temiz ve zarif göstermesi en çok tercih edilen oje olmasındaki sebep. Sizde siyah ojeyi hem ayak tırnaklarınızda hem de el tırnaklarınızda kullanarak uzun süre kalıcılığın keyfini yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz