Tüm Zamanlara Uygun Asla Eskimeyecek Stilinizi Oluşturun

0
197

Tüm Zamanlara Uygun Asla Eskimeyecek Stilinizi Oluşturun

Her sezon yeni kıyafetler almak, sürekli alışveriş yapmak zamanla kıyafetlerin modasının geçmesi döngüsünü hepimiz yaşıyoruz. Özellikle dönem dönem moda olan birçok kıyafetin ve aksesuarın havası diğer sezon sönüyor. Bunun sonucunda dolabımızda kıyafet fazlalıkları ve maddi olarak yıkıntılar meydana geliyor. Peki ama her dönem bize stil gösterecek joker parçalara sahip olursak her sezon alışveriş yapmak zorunda kalır mıyız? Elbette hayır. Dolabınızda bulunması gereken temel parçalar ile her sezon şık ve trend görünebilirsiniz. Yazımızda bu parçaları mercek altına aldık, keyifli okumalar..

Her Ortama Uygun Joker Parçaları Dolabınıza Eklemek Size Tarz Kazandıracak!

Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken birbirinden farklı joker parçalar vardır. Bu joker parçalar hem tüm sezonların trendlerine uyum sağlar, hem de birçok tarz ile birleştirilerek ortaya farklı kombinler çıkartılabilir. Bunların en başında blazer ceketler yer alıyor!

Olmazsa Olmazlardan Blazer Ceketler!

Bildiğiniz gibi blazer ceketler son dönemlerde kot pantolonların dahi üzerine giyilerek kombinlenebiliyor. Ama elbette şık kumaş pantolonlar ile uzun siyah elbiseler ile veya çok daha spor kombinler ile blazer ceketlerinizi kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz blazer ceketi günlük hayata uyarlamak için içerisine motto yazılı düz beyaz tişörtlerinizi giyebilir, altına kot pantolonunuz sneaker ayakkabılarınız ile kombinleyebilirsiniz, dilerseniz şık bir kumaş pantolonun üstlerine giyerek bir toplantıya katılabilirsiniz. Blazer ceketin içerisine bir gömlek giyebilir, broş takabilir böylece gece kombinlerinde bile yer verebilirsiniz. Yani blazer ceket her dönem giyebileceğiniz, asla modası eskimeyecek joker parçaların başında yer alıyor.

Bir Moda Ritüeli ‘Little Black Dress’ Yani Siyah Minik Elbise

Diğer joker parçaların başında ise mutlaka şık siyah bir elbise yer alıyor. Günlük kullanıma uygun olarak penye kumaştan veya pamuklu kumaştan şık bir mini siyah elbise dolabınızda mutlaka bulunmalı. Eğer gece hayatına uyarlamak istiyorsanız kumaşı biraz daha kaliteli, hatta saten görünümlü siyah bir elbiseye de yer verebilirsiniz. Emin olun bu tarz elbiseleri birbirinden farklı kombinler ile kullanabilir ve her sezon modası geçmeyecek şekilde trend gösterebilirsiniz!

 

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz