Yağmurlu Havalar İçin Kombin Önerileri

0
279

Yağmurlu Havalar İçin Kombin Önerileri

En sevdiğiniz mevsim sonbahar ayları ise fakat yağmur yağdığında nasıl bir kombin yaparak dışarı çıkacağınızı düşünüp duruyorsanız O halde bu yazı tam sizlik! İşte Sonbahar aylarının ve yağmurun tadını çıkartmanız için yağmurlu günlerde yapabileceğiniz birbirinden farklı kombin önerileri, keyifli okumalar..

Yağmur sever birinin dolabında bulunması gereken parçalardan ilki şüphesiz yağmur botları! Her ne kadar yağmur botları sık tercih edilmiyor ve şık bulunmuyor olsa da günümüzde birbirinden farklı desenlere sahip yağmur botları bulunuyor! Özellikle diz kapaklarına kadar uzanan yağmur botlarıyla dışarıda gönlünüzce gezebilir ve yağmurun keyfini çıkartabilirsiniz! Bu tarz botları kombinlerken kot tercih edebilirsiniz. Veya taytın üzerine yağmur botlarını giydikten sonra üzerinize trençkot alabilir ve şemsiyeniz ile oldukça şirin ama bir o kadar konforlu bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yağmurlu havalarda ihtiyacınız olan en önemli şeylerden biri de elbette şemsiyeler!

Fakat öyle tekdüze tek renk sıkıcı şemsiyelerden bahsetmiyoruz! Günümüzde birbirinden farklı tasarım şemsiyeler bulunuyor. Gerek sap kısmını gerekirse kumaş kısmını istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz şemsiye modellerine yönelebilirsiniz. Yağmurda gezmeyi dolaşmayı ve eğlenmeyi seven biri olarak eminiz bu tarz eğlenceli şemsiyeler de dikkatinizi çekecektir. Kumaş tercihinde birbirinden renkli kumaşları tercih ederek yağmurlu havaya inat neşenizi gösterebilirsiniz!

Yağmurlu havayı seven birini dolabında olması gereken en ama en önemli şeylerden biri de şüphesiz yağmurluklar! Yağmurluk tercihinde şeffaf yağmurlukları tercih edebilirsiniz! Özellikle 2018 yılında şeffaf yağmurlukları sık sık göreceğiz. İçinizdeki kombini dışarı yansıtan ve sizi daha neşeli, şirin gösteren şeffaf yağmurlukları tercih ederken dikkat etmemiz gereken ilk nokta elbette içinize giydiğiniz kazak veya tunik olacaktır. Çünkü bizzat içinizi gösteren şeffaf yağmurlukları kombinlerken aslında iç kombinizi dışarı yansıtmış olacaksınız. Bunun için yağmur botları ile kombinlediğiniz taytınızın hafifçe üzerini örtecek bir tunikten faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz bu tunik tek renk olabilir, yani baştan aşağı monogram tek renk giyinebilirsiniz. Dilerseniz bu tunik daha renkli göz alıcı bir tonda olabilir. Tercih size kalmış! İşte rengarenk şemsiyeniz, şeffaf yağmurluğunuz ve yağmur botlarınız ile yağmurun keyfini çıkartmak için hazırsınız! 

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz