Yeni Trend: Mom Jeans

0
645

Modanın döngü selliğini hepimiz biliyoruz. Bu döngüsellikten nasibini alan yeni parçamız: mom jeans!

90’lı yılları dönüp baktığımızda bir zamanlar annelerimizin dalgasını geçtiğimiz yüksek belli pantolonları artık moda oldu. Sokak modasına da hızlı bir giriş yapmış olan mom jeanlar geçtiğimiz sezonların vazgeçilmez ürünleri arasında olan çok sevdiğimiz boyfriend jeanleride geride bırakarak ayrıca mom jeanler stil öncülerinin de favorisi haline geldi bile.

Düşük belli pantolonlarımızdan kaynaklı deforme olan vücut promosyonumuz da artık rahata kavuşuyor. Sadece rahatlıkla da kalmayıp bize sportif görüntü ve zamansız şıklığı yakalamamız içinde olanak sağlıyor.

O halde yeni trendimiz olan mom jeanleri incelemeye başlamaya ne dersiniz? Gelin bir de beraber bakalım

Şık ve spor tarzı bize bir arada sunan mom jean parçaları giymek sandığınız kadarda kolay olmayabilir. Eğer uzun ve ince bacaklara sahipseniz sizin ideal jeanleriniz arasında olması gerektiğini söyleyebiliriz. Eğer uzun ve ince bacaklara sahip değilseniz, kurtarıcı olan yüksek topuklu ayakkabılar tamda size göre.

Beliniz belli olsun

Mom jean giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli kurallardan biride vücut hatlarınızın orantılı olmasıdır. En büyük özelliği yüksek bel olması olan jeanler bu sayede bacak boyunuzu olduğundan uzun gösteriyor. Bacak boyunu vurgulamak içinde üst giyiminizin jean pantolon içerisinde yerini almasını ihmal etmeyin.

Süet ceket ve jean

Süet ceket ve mom jean uyumuna bayılacaksınız. Küçük bir not: bu ikili ile şık bir fular takmayı da ihmal etmeyin.

Topuklu ve mom jean

Mom jeanlerle şık bir tarz yakalamak istiyorsanız bunu topuklu ayakkabılarla sağlamanız mümkün. Böylece daha uzun bir görüntü elde etmiş olup aynı zamanda mom jean denim parçalarınızı daha feminen hale getirmiş olursunuz. Bu arada ufak bir ipucu: nude ayakkabıların kurtarıcılığını unutmayın.

Beyaz spor ayakkabı ve mom jean

Sezonun trendleri arasında olan beyaz spor ayakkabıları her renk mom jeanlerinizle kombinleyerek spor tarzını yakalayabilirsiniz ayrıca bu ikiliyle iddialı stiller elde etmenizde mümkün.

Uzun kabanlar ve mom jean

Eğer kaban mevsimindeyseniz mom jean kombinlerinizin üzerine alacağınız uzun kabanlar hem kusurlarınızı gizleyecek hem de sizi daha havalı hale getirecektir.

CEVAP VER

Yorum Yapmayı Unutmayın!
Lütfen isminizi giriniz